Tanie loty Nowy Jork

most_Nowy_Jork Nowy Jork to największe pod względem liczby ludności miasto w Stanach Zjednoczonych, gdzie mieszka ponad 10 milionów osób. Położone jest ono we wschodniej części kraju na wybrzeżu Morza Atlantyckiego w ujściach rzek East River oraz Hudson. Jest to jedne z ważniejszych na świecie centrum finansowe oraz ekonomiczne i medialne. Swoje siedziby mają tam liczne korporacje, banki czy stacje telewizyjne. Jest to świetne miasto, gdzie będzie można spędzić niezapomniane wakacje. Z pewnością każdy znajdzie w nim coś ciekawego dla siebie, począwszy od historycznych budynków, poprzez ogromne centra handlowe, aż po zaciszne parki, gdzie będzie można odpocząć od miejskiego zgiełku. Nowy Jork oferuje nam zatem wspaniałe możliwości i na pewno przywieziemy stamtąd niezapomniane chwile i jeszcze nie raz będziemy chcieli wrócić.

W Nowym Jorku można zobaczyć wiele interesujących miejsc. Na pewno warto poświęcić czas na spacer jego głównymi ulicami, gdzie zobaczymy Empire State Building, plac Times Swuare, Wall Street, Muzeum Historii Naturalnej czy Radio City Music Hall. Oprócz tego warto zobaczyć Statuę Wolności czy katedrę św. Patryka i odpocząć w Central Parku.

Pod względem klimatu, najwięcej turystów można zobaczyć tam latem, gdy temperatury są wysokie, a słońce cały czas towarzyszy im podczas zwiedzania miasta. Gdy jednak nie przepadamy za upałami, wówczas można udać się tam późną wiosną lub też jesienią, gdy także nie trzeba będzie przejmować się złą pogodą. Zimy w Nowym Jorku często są śnieżne i chłodne.

Tanie loty z Warszawy do Nowego Jorku

z Warszawy do Nowego Jorku od 1322 PLN
z Warszawy do Nowego Jorku od 1815 PLN
z Warszawy do Nowego Jorku od 1820 PLN
z Warszawy do Nowego Jorku od 1327 PLN

Tanie loty z Berlina do Nowego Jorku

z Berlina do Nowego Jorku od 2204 PLN
z Berlina do Nowego Jorku od 2259 PLN
z Berlina do Nowego Jorku od 2457 PLN
z Berlina do Nowego Jorku od 2620 PLN

1 komentarz to “Nowy Jork”

  1. Monika pisze:

    Nowy Jork jest najniezwyklejszym miastem na świecie, jest ogromne, posiada tyle atrakcji i miejsc wartych zwiedzenienia, ze musialabym siedziec tam miesiąc,a byłam tylko tydzień mimo wszystko cieszę sie, że chociaż te 7 dni było mi dane byc w tym magicznym mieście. Nie da się nawet opisac jego niezwykłości, musicie sami polecieć i zobaczyć!!! New York, New York….

Zostaw komentarz o Nowy Jork

Komentarz

Powiązane strony z Nowy Jork: