Tanie loty Moskwa

Moskwa to największe miasto oraz stolica Rosji. W całej tamtejszej aglomeracji mieszka ponad 14 milionów obywateli tego kraju, co czyni go również największym miastem Europy. Jest to ważny ośrodek religijny, polityczny, administracyjny oraz gospodarczy, który jest też często wybierany przez turystów. W Moskwie czeka na nas wiele interesujących zakątków, które każdemu przypadną do gustu i nie będzie można się tam nudzić. Bogate dzieje państwa przełożyły się na interesujące zabytki, więc będzie można również poświęcić czas na ich zwiedzanie. Do Moskwy można dzisiaj szybko i wygodnie dostać się samolotami, ponieważ niedaleko mieści się również międzynarodowy port lotniczy. Na pewno wybierając dla siebie tę metropolię, będziemy zadowoleni i przywieziemy stamtąd same miłe wspomnienia.

Będąc w Moskwie, z pewnością warto zobaczyć Kreml, który mieści się w centrum metropolii. Jest to gród warowny, na który składają się liczne budynki oraz cerkwie, a także muzea, gdzie będzie można bliżej zapoznać się z dziejami Rosji oraz samego miasta. Obowiązkowym punktem programu powinno być udanie się na Plac Czerwony, gdzie znajduje się Mauzoleum Lenina, Wierchnije Targowyje Riady oraz przepiękna cerkiew Wasyla Błogosławionego.

Do Moskwy najlepiej wybrać się w okresie letnim, gdy można też liczyć na najwyższe temperatury. W tym czasie odbywa się tam również wiele ciekawych imprez kulturalnych, więc będzie można miło spędzić tam czas. Wiosny i jesienie są chłodniejsze, a zimą pojawiają się siarczyste mrozy i opady śniegu.

Tanie loty z Warszawy do Moskwy

z Warszawy do Moskwy od 757 PLN
z Warszawy do Moskwy od 772 PLN
z Warszawy do Moskwy od 1011 PLN
z Warszawy do Moskwy od 1045 PLN

Tanie loty z Poznania do Moskwy

z Poznania do Moskwy od 1332 PLN
z Poznania do Moskwy od 1634 PLN

Tanie loty z Gdańska do Moskwy

z Gdańska do Moskwy od 961 PLN
z Gdańska do Moskwy od 1103 PLN
z Gdańska do Moskwy od 1300 PLN
z Gdańska do Moskwy od 1443 PLN

Tanie loty z Krakowa do Moskwy

z Krakowa do Moskwy od 730 PLN
z Krakowa do Moskwy od 893 PLN
z Krakowa do Moskwy od 1160 PLN
z Krakowa do Moskwy od 1172 PLN

1 komentarz to “Moskwa”

  1. Oksi pisze:

    Moskwa jest niesamowita, jest to miasto które tetni zyciem przez 24 godizny na dobę!!! Jesli w środku nocy zachce wam się iść do fryzjera – nie ma problemu!!!! Moskwa zaskoczy was nie jeden raz, jest to miasto do ktorego na prawdę warto poleciec!!!!

Zostaw komentarz o Moskwa

Komentarz

Powiązane strony z Moskwa: