Tanie loty Manchester

Katedra_w_Manchesterze
Manchester jest znajdującym się w zachodniej części Anglii miastem, w którym mieszka przeszło 498 tysięcy osób, co czyni z niego również jedno z większych na terenie tego kraju. Jest to ważny ośrodek gospodarczy, a także kulturowy, gdzie odbywa się wiele ciekawych imprez. Manchester swoją przepiękną zabudową, która świadczy o jego długiej i bogatej historii, przyciąga również wiele osób, więc będzie można spędzić tam naprawdę miło swój czas. Jeżeli zależy nam na zobaczeniu tej metropolii, wówczas można wybrać transport lotniczy, gdyż niedaleko znajduje się też międzynarodowe lotnisko. Trzeba również wskazać, że na uwagę zasługują malownicze okolice Manchesteru, które obfitują w zapierające dech w piersiach krajobrazy. Z pewnością nie będziemy się tam nudzili i przywieziemy masę miłych wspomnień.

Manchester może pochwalić się dość dużą liczbą budynków z epoki wiktoriańskiej. Warto zobaczyć tam ratusz, który mieści się na placu Albert Square, gdzie znajduje się też wiele pomników osób, które przysłużyły się miastu. Charakterystycznym budynkiem jest również wieżowiec Beetham Tower. W samym mieście oraz jego okolicach będzie można wypocząć w parkach czy rezerwatach przyrody oraz udać się na wycieczki rowerowe.

W celach turystycznych do tego właśnie miasta najlepiej udać się w okresie letnim. Wówczas będzie można również liczyć na najwyższe temperatury, które ułatwią zwiedzanie oraz cieszenie się urokiem tego niezwykłego miejsca. Wiosny oraz jesienie są również ciepłe, ale bardziej deszczowe.

Tanie loty z Katowic do Manchesteru

z Katowic do Manchesteru od 186 PLN
z Katowic do Manchesteru od 1142 PLN
z Katowic do Manchesteru od 800 PLN
z Katowic do Manchesteru od 2406 PLN

2 komentarze to “Manchester”

 1. Sebek pisze:

  Tak w ogóle to przyszło mi do głowy, ze mozna se poleciec samolotem na mecz Manchesteru i wrocić zaraz po meczu. Ciekawe ile by to kosztowało..

 2. Aleksandra M pisze:

  W Manchesterze pracuje mój chłopak, więc latam tam od czasu do czasu. Dobrze że są tanie loty, bo inaczej na pewno byśmy już dawno zbankrutowali :P

 3. Wiesiek pisze:

  Manchester pracowałem tam kiedyś. Miasto spoko, ale ceny mi się wydawało, że są dość wysokie. Plusem są oczywiście mecze, byłem nawet na jednym.

 4. Jadzia55 pisze:

  Kiedyś chciałam polecieć do syna do Manchesteru, ale nie było żadnych tanich ofert. Teraz patrzę i mogę znaleźć coś dla siebie, ale nie wiem, jak to wszystko obsługiwać.

 5. Jacek Tarnowski pisze:

  W Manchesterze moja firma ma swój oddział – zajmujemy się polskimi produktami spożywczymi. Często jeździmy, latamy, więc tani transport to dla nas ważna sprawa.

 6. Malutka88 pisze:

  Lubię jeździć właśnie na rowerze i w Manchesterze oraz obok miasta, właściwie dookoła niego jest wiele fajnych ścieżek rowerowych dla amatorów i profesjonalistów.

 7. Olaf pisze:

  Albert Square z ratuszem to moje ulubione miejsce w Manchesterze. Lubię w ogóle sobie po nim pochodzić od czasu do czasu. Jest też wiele dobrych imprez przez cały rok!

 8. Wiktoria91 pisze:

  Od niedawna pracuję w Anglii i wybrałam Manchester. Polecam każdemu pomyślenie o zamieszaniu w tym mieście, ponieważ ma się tam świetne warunki.

Zostaw komentarz o Manchester

Komentarz

Powiązane strony z Manchester: