Tanie loty Malta

Malta jest wyspiarskim państwem, które położone jest u wybrzeży Sycylii na Morzu Śródziemnym. Jest to region mogący pochwalić się niezwykłym bogactwem naturalnym, co widoczne jest w zapierających dech w piersiach krajobrazach, a także tamtejsze miasta również mogą poszczycić się niezwykłymi zabytkami oraz ciekawymi historiami. Z tego też powodu na Maltę przylatuje dużo turystów, którzy pragną spędzić tam miło swoje wakacje, wybierając plaże, kąpiąc się w morskich wodach czy też decydując się na zwiedzenie. W całej Malcie mieszka około 400 tysięcy osób. Jest to głównie kraj nastawiony na turystykę, ale również słynie z upraw owoców cytrusowych czy fig i oliwek. Zatem jeżeli zamierzamy udać się na Maltę, będzie to na pewno dobry wybór.

Maltańskie miasta, wśród nich stolica Valletta, mogą pochwalić się malowniczą zabudową charakterystyczną dla państw śródziemnomorskich. Można zobaczyć tam między innymi pozostałości po starożytnych budowlach, a także przepięknej barokowej zabudowie, która widoczna jest między innymi w Mdinie. Odbywa się tam również wiele ciekawych imprez kulturalnych, podczas których będzie można bliżej zapoznać się z dziejami oraz tradycjami Malty.

Na wyspę najlepiej udać się w okresie letnim. Można wtedy liczyć na temperatury rzędu 30 stopni, które pozwalają na wygodny odpoczynek. Wiosny i jesienie również są ciepłe, więc można na Maltę również wybrać się w tych okresach, gdy zależy nam na mniejszym tłumie turystów. Zimy są tam krótkie oraz deszczowe z temperaturami rzędu 15 stopni Celsjusza.

Tanie loty z Krakowa do Maltę

z Krakowa do Maltę od 379 PLN
z Krakowa do Maltę od 979 PLN
z Krakowa do Maltę od 1715 PLN
z Krakowa do Maltę od 1578 PLN

Tanie loty z Warszawy do Maltę

z Warszawy do Maltę od 1019 PLN
z Warszawy do Maltę od 1157 PLN
z Warszawy do Maltę od 1094 PLN
z Warszawy do Maltę od 981 PLN

Tanie loty z Poznania do Maltę

z Poznania do Maltę od 1806 PLN
z Poznania do Maltę od 1160 PLN

2 komentarze to “Malta”

 1. Jacek pisze:

  Malta to zaraz po Maderze moja druga ulubiona wyspa, jest tam fajnie, ciagle cos się dzieje, pełno mlodych, pozytywnych osób, fajne dziewczyny i fajne imprezy!!!

 2. Mirek pisze:

  Malta to naprawdę dobry pomysł na imprezowanie! Jeszcze raz pojadę tam na pewno w tym lub w przyszłym roku, ponieważ bardzo mi się wtedy podobało.

 3. Lawinia pisze:

  Imprezy imprezami, na Malcie latem jest ich sporo, ale ja tam wolę zwiedzanie. Zabytków jest jeszcze więcej! Warto wynająć przewodnika, który po wszystkim oprowadzi.

 4. Krystian87 pisze:

  Malta to naprawdę dobra pogoda latem, więc jeżeli się tam jedzie w tej porze roku, można być pewnym, że wakacje będą udane. Ja polecam tę wyspę każdemu!

 5. Walet pisze:

  Na Malcie właśnie często jestem w Valletcie, ponieważ mam tam oddział swojej firmy. Latam tanio, nie muszę płacić powyżej tysiąca złotych, jak mogę lecieć połowę taniej!

 6. Dzieciuch77 pisze:

  Z żonką polecieliśmy na Maltę w 2010 roku. Było bardzo fajnie, do teraz miło wspominamy i mamy masę zdjęć. Polecamy tamtejszą kuchnię, naprawdę smaczna.

 7. Krakowianka pisze:

  Poleciałam w zeszłym roku na Maltę z Krakowa. Co prawda to było tylko cztery dni i za mało, żeby się zrelaksować, to było bardzo fajnie i polecam każdemu.

 8. Kasia1987 pisze:

  Z chłopakiem byłam jakiś czas temu na Malcie. Teraz planujemy również podróż i zastanawiamy się, czy znowu tam nie pojechać. Ceny są bardzo atrakcyjne, więc myślimy o tym, aby odwiedzić maltę jeszcze raz.

Zostaw komentarz o Malta

Komentarz

Powiązane strony z Malta: