Tanie loty Madryt

MAD-Barajas_Int_Apt Madryt to stolica Hiszpanii oraz największe miasto w tym właśnie kraju, które liczy sobie ponad 3,2 miliona obywateli. To tam bardzo często udaje się wielu turystów, którzy zamierzają zobaczyć piękno hiszpańskich metropolii oraz odczuć ich niezwykłą atmosferę. Madryt ma dla nas wiele interesujących niespodzianek, więc z pewnością uda nam się tam spędzić niezapomniane wakacje. Zobaczymy tam nie tylko zabytkowe budowle, które pamiętają najdawniejsze czasy miasta, ale również będziemy mogli odpocząć w parkach i pięknych ogrodach. Oprócz tego można również zwiedzić tamtejsze muzea oraz galerie sztuki, które posiadają niezwykle wartościowe eksponaty. Madryt jako kulturowe centrum kraju ma nam również do zaoferowania imprezy, koncerty czy wystawy, więc nigdy nie będziemy się tam nudzili.

W Madrycie można zwiedzić wiele interesujących zabytkowych budowli. Będą to między innymi Pałac Królewski z XVIII wieku, Pałac Sprawiedliwości, katedra Almudena, kościół San Pedro el Relan, klasztor klarysek Descalzas Reales, czy muzeum Prado, gdzie będzie można oglądać dzieła sztuki najznamienitszych artystów. Po zakończeniu zwiedzania można zdecydować się na odpoczynek w parku Casa de Campo, ogrodach zoologicznych lub też udać się na korridę.

Pogoda w Madrycie zaprasza nas do odwiedzenia tego miejsca głównie w okresie letnim, ponieważ wtedy będzie można też skorzystać ze słońca oraz wysokiej temperatury i braków opadów. Zazwyczaj w tym okresie słupki rtęci wskazują około 30 i więcej stopni Celsjusza. Zimy są łagodne i krótkie.

Tanie loty z Krakowa do Madrytu

z Krakowa do Madrytu od 457 PLN
z Krakowa do Madrytu od 898 PLN
z Krakowa do Madrytu od 1038 PLN
z Krakowa do Madrytu od 1111 PLN

Tanie loty z Poznania do Madrytu

z Poznania do Madrytu od 864 PLN
z Poznania do Madrytu od 934 PLN
z Poznania do Madrytu od 1792 PLN

Tanie loty z Warszawy do Madrytu

z Warszawy do Madrytu od 487 PLN
z Warszawy do Madrytu od 557 PLN
z Warszawy do Madrytu od 796 PLN
z Warszawy do Madrytu od 842 PLN

Tanie loty z Berlina do Madrytu

z Berlina do Madrytu od 654 PLN
z Berlina do Madrytu od 860 PLN
z Berlina do Madrytu od 880 PLN
z Berlina do Madrytu od 886 PLN

Tanie loty z Katowic do Madrytu

z Katowic do Madrytu od 710 PLN
z Katowic do Madrytu od 817 PLN

Tanie loty z Gdańska do Madrytu

z Gdańska do Madrytu od 878 PLN
z Gdańska do Madrytu od 998 PLN
z Gdańska do Madrytu od 865 PLN
z Gdańska do Madrytu od 1097 PLN

Tanie loty z Rzeszowa do Madrytu

z Rzeszowa do Madrytu od 3766 PLN

Tanie loty z Wrocławia do Madrytu

z Wrocławia do Madrytu od 1605 PLN
z Wrocławia do Madrytu od 959 PLN
z Wrocławia do Madrytu od 921 PLN

2 komentarze to “Madryt”

 1. Michal pisze:

  Najciekawszą rzeczą jaka można zobaczyć w Madrycie jest stadion Realu Madryt!!!! I zdania nie zmienię!

 2. Madrycianka pisze:

  W Madrycie pierwszy raz byłam cztery lata temu i od tego czasu latam tam przeważnie z dwa razy w roku. To miasto, które doskonale odpowiada mi pod każdym względem!

 3. Galadriela pisze:

  W Internecie znalazłam tanie loty do Madrytu – dzięki waszej stronie mogę polecieć tam szybciej i łatwiej, a do tego niedrogo. Lecę szukać pierwszej pracy, trzymajcie kciuki!

 4. Grażynka1889 pisze:

  Do Madrytu latam co jakiś czas, też czasami do pracy sezonowej. Ale zawsze poświęcam czas na to, żeby zobaczyć tamtejsze Casa de Campo – tam mogę siedzieć godzinami!

 5. Kitter pisze:

  Rzeczywiście, Madryt to bardzo ciekawe miejsce i warto tam pojechać chociażby na weekend. Ja wziąłem swoją dziewczynę w zeszłym roku i byliśmy zadowoleni.

 6. Fajnie ale pisze:

  Do Madrytu polecieliśmy z nadzieją, że znajdziemy na miejscu od razu miejsce noclegowe. Ale musieliśmy się trochę naszukać i było z tym trochę nerwów.

 7. AndrzejR pisze:

  Polecam zobaczenie wymienionych zabytków, ale jest ich jeszcze więcej. Dobry przewodnik powinien załatwić sprawę i dzięki niemu znajdzie się godne uwagi zakątki.

 8. Katarzyna Tarczycka pisze:

  Polecam Madryt każdemu, kto chciałby spędzić fajnie wakacje. To miast, gdzie latem jest gorąco i można poopalać się w parkach. Mają też wiele świetnych klubów.

Zostaw komentarz o Madryt

Komentarz

Powiązane strony z Madryt: