Tanie loty Los Angeles

Amerykańskie Los Angeles z pewnością warte jest zwiedzenia. To miasto, które znajduje się w stanie Kalifornia na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, może zaproponować nam wiele ciekawych sposobów na spędzenie wolnego czasu. Nie tylko będziemy mogli zwiedzić wiele zabytkowych budynków, ale też zobaczymy muzea z unikatowymi eksponatami czy galerie sztuki. Będzie można również poświęcić czas na odpoczynek na plażach. W Los Angeles nie będziemy mogli się nudzić i z pewnością atmosfera miasta na długo pozostanie przez nas niezapomniana. Do Los Angeles najłatwiej dostać się, wybierając transport lotniczy. W okolicy mieści się lotnisko, które przyjmuje loty niemal z całego świata, co czyni z tej miejscowości również ważny węzeł komunikacyjno-transportowy.

W Los Angeles na turystów czeka mnóstwo interesujących miejsc do zobaczenia. Najlepiej przejść się jego ulicami, aby móc podziwiać nie tylko wysokie drapacze chmur, ale również nieduże tradycyjne domy, które przycupnęły w ich cieniu. To właśnie tam mieści się też Hollywood, czyli siedziba amerykańskiej kinematografii. Będzie można zobaczyć tam takie budynki jak Kodak Theatre, Walt Disney Concert Hall, Grauman’s Chinese Theatre, obserwatorium Griffith czy willę Getty. Oprócz tego mieści się tam wiele ciekawych muzeów, stadiony i hale widowiskowe.

Pogoda w tej części Stanów Zjednoczonych przez większość dni w roku jest ciepłą i słoneczna. Średnia roczna temperatura to około 25 stopni Celsjusza, więc przez cały rok będzie można tam świetnie się bawić.

Tanie loty z Warszawy do Los Angeles

z Warszawy do Los Angeles od 2576 PLN
z Warszawy do Los Angeles od 2614 PLN
z Warszawy do Los Angeles od 2556 PLN
z Warszawy do Los Angeles od 2285 PLN

1 komentarz to “Los Angeles”

  1. Gutek pisze:

    Los Angeles miasto grzechu warte, można spotkać tam spotkać wiele gwiazd ze srebrnego ekranu.. podobno, ja nie widziałam nikogo sławnego, no chyba ze nie rozpoznałem gwiazd przechodząc koło nich..

Zostaw komentarz o Los Angeles

Komentarz

Powiązane strony z Los Angeles: