Tanie loty Kolonia

Kolonia to niemieckie miasto, które znajduje się w zachodniej części kraju, w Nadrenii. Może ono pochwalić się starożytnym rodowodem, ponieważ założone zostało przez Rzymian. Dzisiaj jest to przeszło milionowa metropolia, która jest też jedną z największych w Niemczech. Kolonia to też ważny ośrodek gospodarczy i kulturalny, a także duchowy, gdyż przyjeżdża do niej mnóstwo pielgrzymów. Będzie można zobaczyć tam mnóstwo interesujących zabytków, które mogą poszczycić się też długą historią. Na turystów czeka też wiele doskonale wyposażonych muzeów oraz galerii sztuki, klubów czy restauracji. W Kolonii nie będzie można się nudzić i na pewno spędzimy tam niezapomniany czas i jeszcze nie raz będziemy chcieli wrócić. Do miasta można wygodnie i szybko dostać się samolotami, gdyż niedaleko niego znajduje się port lotniczy.

W Kolonii warto szczególnie zwrócić uwagę na zabytki sakralne. Zawiedźmy gotycką katedrę św. Piotra i NMP pochodzącą z XIII-wieku, która znalazła się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Oprócz tego można zobaczyć też kościoły św. Urszuli, św. Seweryna, św. Andrzeja, kościół Najświętszej Panny Marii na Kapitolu, kościół Antoniów i Kartuzów. Na uwagę zasługuje też ratusz gotycko-renesansowy oraz liczne muzea.

Najwięcej turystów przybywa do Kolonii w okresie wakacyjnym, gdy w pełni można zobaczyć piękno tego miasta. Oprócz tego większą liczbę osób można zanotować tam w okresie świąt religijnych. Najwyższe temperatury latem to około 30 stopni Celsjusza. Zimy z reguły nie są bardzo mroźne.

Tanie loty z Warszawy do Kolonii

z Warszawy do Kolonii od 596 PLN
z Warszawy do Kolonii od 714 PLN
z Warszawy do Kolonii od 808 PLN
z Warszawy do Kolonii od 716 PLN

Tanie loty z Gdańska do Kolonii

z Gdańska do Kolonii od 158 PLN
z Gdańska do Kolonii od 628 PLN
z Gdańska do Kolonii od 780 PLN
z Gdańska do Kolonii od 634 PLN

Tanie loty z Wrocławia do Kolonii

z Wrocławia do Kolonii od 843 PLN
z Wrocławia do Kolonii od 2136 PLN
z Wrocławia do Kolonii od 2315 PLN

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz o Kolonia

Komentarz

Powiązane strony z Kolonia: