Tanie loty Hurghada

Kurort_El_Gouna Hurghada to bardzo popularna miejscowość wypoczynkowa położona we wschodniej części Egiptu nad Morzem Czerwonym. Może ona pochwalić się doskonale przygotowanymi na przyjazd turystów hotelami, plażami oraz całą infrastruktura, więc będzie można spędzić tam niezapomniane wakacje. Gdy zależy nam na tym, aby móc odpocząć w ciepłych promieniach egipskiego słońca, to z pewnością wyjazd do Hurghady będzie strzałem w dziesiątkę. Trzeba też wskazać, że w okolicy tego kurortu znajduje się wiele wartych zwiedzenia miejsc, w których będzie można bliżej przyjrzeć się zabytkom oraz historii tego państwa o starożytnych korzeniach. W pobliżu Hurghady mieści się też międzynarodowy port lotniczy, więc będzie można dostać się tam szybko i komfortowo.

Sama Hurghada niegdyś była niedużą wiosną rybacką. Co prawda nie znajdziemy tam ciekawych zabytków, ale również warto zobaczyć tamtejszy bazar oraz przepięknie wykończony hotel Alf Leila Wa Leila. Będąc w Hurghadzie, warto zdecydować się na wycieczki do Doliny Królów, Luksoru, Gizy, Kairu czy Karnaku. Można też udać się na półwysep Synaj, gdzie będzie można zobaczyć klasztor św. Katarzyny i górę Synaj.

Gdy chodzi o najlepszy czas na udanie się do Hurghady na wakacje, to trzeba wskazać, że będzie to lato. Wówczas liczyć można na najwyższe temperatury, które często przekraczają 30 stopni Celsjusza, będzie można kąpać się wtedy w przejrzystych wodach Morza Czerwonego czy opalać się na plażach. Zimy są tam łagodne i ciepłe, jednak to okres to późnej wiosny do jesieni będzie najlepszy.

Tanie loty z Warszawy do Hurghady

z Warszawy do Hurghady od 1742 PLN
z Warszawy do Hurghady od 2049 PLN
z Warszawy do Hurghady od 2673 PLN
z Warszawy do Hurghady od 2723 PLN

Tanie loty z Katowic do Hurghady

z Katowic do Hurghady od 4443 PLN

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz o Hurghada

Komentarz

Powiązane strony z Hurghada: