Tanie loty Hamburg

Hamburg_Apt Hamburg to miasto znajdujące się w północnej części Niemiec. Mieszka w nim przeszło 1,7 miliona obywateli, co czyni z niego drugą pod względem wielkości metropolię w tym właśnie kraju. Znajduje się tam duży port morski, a także niedaleko miasta położone jest lotnisko, co sprawia, że jest to bardzo ważny węzeł komunikacyjno-transportowy. Hamburg położony jest przy ujściu rzeki Łaba, która wpada w jego pobliżu do Morza Północnego. Ta właśnie miejscowość jest obecnie ważnym centrum ekonomicznym oraz gospodarczym kraju, a także przyjeżdża tam wielu turystów, którzy chcą zapoznać się z wieloma interesującymi zabytkami Hamburga. Na pewno uda nam się tam spędzić miły weekend, ale warto również poświęcić na zobaczenie tej metropolii nieco więcej czasu.

Turystyka odgrywa bardzo ważną rolę w Hamburgu. Będzie można zobaczyć tam mnóstwo interesujących zabytków pamiętających najstarsze dzieje miasta. Warto zobaczyć tam kościół św. Michała, a także budynek Speicherstadt, który jest kompleksem magazynów i spichlerzy położonych pomiędzy kanałami rzeki. Warto przejść się też nadmorską promenadą oraz odwiedzić tamtejsze muzea, które pozwolą nam na bliższe zapoznanie się z dziejami tego miasta.

Do Hamburga najlepiej udać się w okresie letnim, gdy będzie można liczyć na najlepszą pogodę. Tamtejszy oceaniczny klimat sprawia, że lata nie są zbyt ciepłe, ponieważ średnio temperatura wynosi tam około 20 stopni Celsjusza, a zimami często spada ona poniżej zera, jednak nie zdarzają się bardzo duże mrozy. Przez cały rok pojawiają się też opady deszczu.

Tanie loty z Katowic do Hamburga

z Katowic do Hamburga od 1059 PLN
z Katowic do Hamburga od 727 PLN

Tanie loty z Warszawy do Hamburga

z Warszawy do Hamburga od 635 PLN
z Warszawy do Hamburga od 704 PLN
z Warszawy do Hamburga od 687 PLN
z Warszawy do Hamburga od 1103 PLN

Tanie loty z Gdańska do Hamburga

z Gdańska do Hamburga od 762 PLN
z Gdańska do Hamburga od 777 PLN
z Gdańska do Hamburga od 865 PLN
z Gdańska do Hamburga od 828 PLN

Tanie loty z Krakowa do Hamburga

z Krakowa do Hamburga od 578 PLN
z Krakowa do Hamburga od 1136 PLN
z Krakowa do Hamburga od 838 PLN
z Krakowa do Hamburga od 716 PLN

Tanie loty z Wrocławia do Hamburga

z Wrocławia do Hamburga od 1861 PLN
z Wrocławia do Hamburga od 1133 PLN

Tanie loty z Bydgoszczy do Hamburga

z Bydgoszczy do Hamburga od 976 PLN

2 komentarze to “Hamburg”

 1. Donio pisze:

  Do Hamburga najlepiej samolotem i to tanim! Ja latam z Warszawy do tego miasta, głównie w celach biznesowych, ale warto też porozglądać się po centrum!

 2. Mirka pisze:

  Polecam Hamburg tym, którzy chcieliby poznać bliżej Niemcy. Chociaż miasto głównie kojarzone jest z przemysłem, portem morski, to ma bardzo dużo zabytków!

 3. Linnka55 pisze:

  Jeżeli chcesz zobaczyć Hamburg, nie zapomnij o tym, żeby odwiedzić kościół św. Michała. Wewnątrz jest wspaniale zdobiony, zapiera dech w piersiach!

 4. Kasinka pisze:

  Potwierdzam, w Hamburgu jest wiele fajnych miejsc do zobaczenia. Przynajmniej dwa dni warto poświęcić na zwiedzanie, genialne są też tamtejsze muzea.

 5. Tadek Mirkowski pisze:

  W Hamburgu mieszka moja rodzina, więc od czasu do czasu ich odwiedzam. Latam tanio, oszczędzam swój czas, więc polecam też wszystkim innym!

 6. Turystka z Polski pisze:

  W planach od dawna miałam zwiedzenie Hamburga. To miasto, które posiada w sobie niezwykły czas i jakoś zawsze mnie przyciągało. Zwiedziłam i polecam wszystkim.

 7. Jakkaka pisze:

  Jak jedzie się do Hamburga, warto wziąć ze sobą parasol! Zawsze jak tam byłam, to okazywało się, że nie mam pod ręką parasola. Latałam głównie wiosną i latem.

Zostaw komentarz o Hamburg

Komentarz

Powiązane strony z Hamburg: