Tanie loty Gdańsk

Gdansk_-_Rebiechowo Nadmorski Gdańsk to bardzo często odwiedzane polskie miasto, które może zaoferować nam ciekawe możliwości spędzenia wolnego czasu. Usytuowane przy Gdyni oraz Sopocie oferuje nie tylko piaszczyste plaże, gdzie będzie można odpocząć w promieniach słońca, ale również wiele unikatowych zabytków, na których zobaczenie warto poświęcić kilka dni. Gdańsk to też ważne centrum gospodarcze oraz węzeł transportowy i komunikacyjny ze względu na bliskość Morza Bałtyckiego. Odbywają się tam również liczne imprezy kulturalne, więc z pewnością w Gdańsku nie będzie można się nudzić. Nieopodal niego znajduje się też lotnisko międzynarodowe, więc do miasta będzie można dostać się szybko i wygodnie z różnych miejscowości na świecie lub dolecieć się tam z większych polskich metropolii.

W Gdańsku czeka na nas mnóstwo ciekawych zabytków do zobaczenia. Chociaż wiele budynków ucierpiało podczas wojny, to jednak nadal można podziwiać tam jedne z najcenniejszych zespołów architektonicznych. W centrum znajduje się ulica Długi Targ, gdzie podziwiać można przepiękne kamienice. Warto zwiedzić też Ratusz Głównego Miasta, Dom Uphagenów, Dwór Artusa, Wielki Młyn, kościół św. Katarzyny, Bazylikę Mariacką Wniebowzięcia NMP, Oliwę, gdzie mieszczą się majestatyczne katedry, czy Westerplatte oraz Twierdzę Wisłoujście.

Najwięcej turystów można zobaczyć w Gdańsku oczywiście latem. Wówczas ożywają nadmorskie deptaki i będzie można spędzić tam miło czas na przechadzkach oraz zwiedzaniu. Temperatury są wtedy wysokie, a opady deszczu zdarzają się rzadko.

Tanie loty z Krakowa do Gdańska

z Krakowa do Gdańska od 444 PLN
z Krakowa do Gdańska od 603 PLN
z Krakowa do Gdańska od 579 PLN

Tanie loty z Katowic do Gdańska

z Katowic do Gdańska od 447 PLN

Tanie loty z Warszawy do Gdańska

z Warszawy do Gdańska od 238 PLN
z Warszawy do Gdańska od 423 PLN
z Warszawy do Gdańska od 4703 PLN

Tanie loty z Rzeszowa do Gdańska

z Rzeszowa do Gdańska od 602 PLN

1 komentarz to “Gdańsk”

  1. robaczek pisze:

    W Gdańska odchodzi wiele lotow, do wielu krajów, bo jest to duże lotnisko, nie tak jak na przykład w Łodzi, gdzie jest tylko garstka lotów..

Zostaw komentarz o Gdańsk

Komentarz

Powiązane strony z Gdańsk: