Tanie loty Frankfurt

Frankfurt_Int_Apt Frankfurt nad Menem jest miastem, które znajduje się w południowo-zachodnich Niemczech. Mieszka tam w całej aglomeracji ponad 5,8 miliona osób. Znane jest ono głównie z dużego centrum wystawienniczego oraz z tego, że jest to bardzo ważny niemiecki ośrodek finansowy, gdzie swoje przedstawicielstwa oraz siedziby ma wiele różnych światowych firm. Frankfurt jest malowniczo położony nad rzeką Men, a nieopodal wznoszą się masywy gór Taunus. Niedaleko mieści się też duże lotnisko międzynarodowe, które jest ósme na świecie co do liczby odprawianych pasażerów. Z tego też powodu metropolia ta pełni też rolę ważnego węzła komunikacyjnego i transportowego. Frankfurt nad Menem to nie tylko nowoczesne wieżowce, ale również tradycyjna zabudowa, na której zobaczenie warto poświęcić czas, gdy mamy zawitać do tego miasta. Na pewno spędzimy tam miły weekend, ale na zwidzenie Frankfurtu warto poświęcić o wiele więcej dni.

Jeśli zamierzamy udać się do Frankfurtu, wówczas warto zobaczyć jego centrum. To tam będzie można pospacerować po rynku Römerberg oraz zobaczyć kościół Paulskirche, gdzie mieścił się niemiecki parlament. Oprócz tego znajduje się tam wiele ciekawych obiektów sakralnych: kościoły Kaiserdom St. Bartholomäus, Liebfrauenkirche, Katharinenkirche, Alte Nikolaikirche czy synagoga Westend.

Gdy chodzi o pogodę, to Frankfurt nad Menem może nam zaproponować najcieplejsze oraz bezdeszczowe dni podczas letnich wakacji. Wówczas przyjeżdża tam również wiele osób, które chcą bliżej zapoznać się z tą przepiękną metropolią.

Tanie loty z Warszawy do Frankfurtu

z Warszawy do Frankfurtu od 134 PLN
z Warszawy do Frankfurtu od 396 PLN
z Warszawy do Frankfurtu od 497 PLN
z Warszawy do Frankfurtu od 370 PLN

Tanie loty z Wrocławia do Frankfurtu

z Wrocławia do Frankfurtu od 574 PLN
z Wrocławia do Frankfurtu od 669 PLN
z Wrocławia do Frankfurtu od 630 PLN
z Wrocławia do Frankfurtu od 1124 PLN

Tanie loty z Krakowa do Frankfurtu

z Krakowa do Frankfurtu od 498 PLN
z Krakowa do Frankfurtu od 775 PLN
z Krakowa do Frankfurtu od 659 PLN
z Krakowa do Frankfurtu od 783 PLN

2 komentarze to “Frankfurt”

 1. Milenka32 pisze:

  Do Frankfurtu latam co kilka miesięcy. Dobrze że lotnisko ma fajne połączenia z Polską, można bez problemu wybrać dla siebie połączenie i nie zapłacić dużo.

 2. JurekJ pisze:

  Frankfurt to miasto, które często odwiedzam w celach biznesowych, ale też jest tam wiele ciekawych miejsc, które warto zobaczyć – centrum jest bardzo malownicze.

 3. Hinnek pisze:

  W Internecie kupuję bilety, w tym często latam do Frankfurtu. Na waszej stronie można wygodnie znaleźć odpowiednie bilety, będę tutaj często wracał.

 4. FNM pisze:

  Kocham odwiedzać Frankfurt nad Menem, chociaż wydaje się dla wielu takim samym miastem jak wiele miast w Niemczech. Dla mnie jest on wyjątkowy – polecam jego poznanie innym!

 5. Damian68 pisze:

  Frankfurt jest idealny do zwiedzenia latem, ponieważ można wtedy liczyć na najlepszą pogodę. Byłem dwa razy i wiosną, w maju pogoda naprawdę była paskudna.

 6. TaniFrankfurt pisze:

  Do Frankfurtu muszę w związku z biznesem udawać się średnio raz na miesiąc. Tanie loty to moje wybawienie! Wszystko mogę załatwić szybciej i nie tak bardzo drogo.

 7. Ali pisze:

  Gdy byłem we Frankfurcie, zachwyciły mnie tamtejsze kościoły. Rynek Romerberg też jest bardzo ładny i przy nim mieści się wiele knajpek, gdzie można dobrze zjeść.

Zostaw komentarz o Frankfurt

Komentarz

Powiązane strony z Frankfurt: