Tanie loty Lotnisko Forli FRL

Międzynarodowy port lotniczy Forli, który znany jest też jako lotnisko Luigi Ridolfi, od imienia słynnego włoskiego lotnika, znajduje się w regionie Emilia-Romagna i obsługuje miasto Forli, od którego znajduje się około 1,5 kilometra w kierunku południowo-wschodnim, i jego okolice. Z portu lotniczego korzystają w dużej mierze tani przewoźnicy, ale swoje usługi proponują tam też droższe linie lotnicze. Można się z niego dostać głównie do europejskich metropolii, a loty te świadczone są regularnie. Z portu korzystają przede wszystkim turyści, którzy pragną zobaczyć malownicze krajobrazy tego regionu i przepiękne włoskie miasta. Co roku z lotniska Forli korzysta około 640 tysięcy osób.

Port ten został niedawno zmodernizowany i przebudowany, aby mógł jeszcze lepiej obsługiwać coraz więcej pasażerów, którzy z niego korzystają. Będzie można na nim zrobić zakupy w strefie wolnocłowej oraz przekąsić coś pysznego w barach i kawiarniach. Na lotnisko można szybko i wygodnie dostać się regularnie kursującymi połączeniami kolejowymi, a także prywatnymi autobusami. Można też wynająć dla siebie na lotnisku samochód lub zdecydować się na taksówkę.

Z portu korzystają takie linie lotnicze jak: Belle Air z połączeniem do Tirany, Germania z sezonowym lotem do Monachium i największy przewoźnik na porcie lotniczym Forli – Wizz Air. Proponuje on połączenia do Bukaresztu, Budapesztu, Cluj, Katowic, Moskwy, Sofii, Târgu Mureş, Timişoary, Warszawy i Wrocławia. Są to loty świadczone regularnie i do Forli będzie można się dostać o każdej porze roku.

1 komentarz to “Lotnisko Forli FRL”

  1. kasiulka pisze:

    lotnisko bez zarzutu, zrobił na mnie dobre wrażenie nawet czysto dość mały, ale do dyspozycji pasażerów wiele udogodnień, hotele dostępne blisko portu i nawet można na pieszo dojść do samego centrum

Zostaw komentarz o Lotnisko Forli FRL

Komentarz