Tanie loty Dublin

Dublin_Int_Apt Położone w prowincji Leinster miasto Dublin jest największą metropolią oraz stolicą Irlandii. To właśnie ono jest również jednym z najczęściej odwiedzanych miast przez turystów, ponieważ będzie można znaleźć tam wiele interesujących miejsc do zobaczenia oraz miło spędzić czas w pubie, popijając tradycyjne irlandzkie piwo. Dublin to bardzo ważne miasto, które jest ośrodkiem ekonomicznym, administracyjnym oraz przemysłowym kraju. Znajdują się tam także uczelnie wyższe, a swoje siedziby ma też wiele międzynarodowych korporacji. Wybierając się do Dublina, z pewnością spędzimy tam miło czas i czeka na nas wiele ciekawych przygód. Podróż na miejsce będzie miła oraz szybka ze względu na fakt, że niedaleko miasta znajduje się międzynarodowy port lotniczy.

Będąc w Dublinie, z pewnością warto poświęcić czas na zobaczenie Zamku Dublińskiego, którego początki datowane są na XIII wiek, jednak został on w XVIII wieku przebudowany. Oprócz tego miasto oferuje też możliwość zwiedzenia kościołów Christ Church oraz Trinity College. Przechadzając się po Dublinie, będzie można zauważyć mnóstwo zabytkowych kamienic, a także warto poświęcić swój czas na zobaczenie muzeów oraz galerii sztuki. Odpocząć będzie można na brzegu przepływającej przez miasto rzeki An Life.

W Dublinie nie będzie można narzekać latem na złą pogodę, która jednak nie będzie tak ciepła jak w kurortach nad Morzem Śródziemnym. W okresie od czerwca do września można liczyć na około 18 stopni Celsjusza, zimy z kolei są łagodne i średnio słupki rtęci pokazują wówczas 7 stopni.

Tanie loty z Krakowa do Dublina

z Krakowa do Dublina od 473 PLN
z Krakowa do Dublina od 720 PLN
z Krakowa do Dublina od 732 PLN

Tanie loty z Gdańska do Dublina

z Gdańska do Dublina od 333 PLN
z Gdańska do Dublina od 858 PLN
z Gdańska do Dublina od 807 PLN
z Gdańska do Dublina od 1290 PLN

2 komentarze to “Dublin”

 1. Blabla pisze:

  Dublin – miasto gdzie teraz mieszkam i polecam każdemu, kto będzie chciał odwiedzić coś interesującego, poznać coś nowego. Gwarantuję, że będziesz się tu świetnie bawić.

 2. Kocanka pisze:

  Do Dublina jeżdżę dość często i lubię tam przebywać. To miasto o wyjątkowym klimacie, gdzie czeka wiele zabytków. Nie można zapomnieć też o irlandzkiej kuchni i trunkach!

 3. Lilka pisze:

  W Dublinie lubię odwiedzać te tradycyjne irlandzkie puby. Nigdzie indziej nie czuję się tak samo jak w nich – to naprawdę trzeba przeżyć na własnej skórze!

 4. Leszek89 pisze:

  W Internecie udało mi się kupić tanie bilety do Dublina. Pomyślałem, że czemu nie – będą idealne na weekend i wybrałem się w samotną podróż – bardzo udaną!

 5. Com pisze:

  Byłem w Dublinie, ale zdecydowanie nie polecam zimą. Zwiedzanie nie jest za fajne. Najlepiej pojechać latem lub jesienią. Rzeka An Life wygląda wtedy najpiękniej!

 6. Terencjusz pisze:

  Dla tych, którzy lubią niepowtarzalne miejsca, doskonałym rozwiązaniem będzie wybranie się do Dublina. Zabytki, zwłaszcza malownicze kamienice, rzeka i poetyckie krajobrazy – warto zobaczyć!

 7. Irina1965 pisze:

  Fajnie, że trafiłam na tę stronę, bo mogę kupić dzięki niej tanie bilety do Dublina, gdzie pracuję, a także mogę poczytać o tym mieście i innych.

Zostaw komentarz o Dublin

Komentarz

Powiązane strony z Dublin: