Tanie loty Bangkok

bangkok city of angels in Thailand Bangkok to stolica Tajlandii, którą zamieszkuje ponad jedenaście milionów osób, co lokuje ją pośród największych metropolii świata. To miasto drapaczy chmur, ciągłych korków na ulicach, bardzo wysokiej temperatury oraz intensywnego życia nocnego, ale niech nie zwiedzie nas pierwsze wrażenie Bangkoku. Jest to też jedno z najbardziej kosmopolitycznych miast Azji, z majestatycznymi świątyniami, pałacami, gwarnymi bazarami, gdzie każdy będzie mógł znaleźć dla siebie coś ciekawego.

Przez lata Bangkok był niedużym miastem na brzegach rzeki Chao Phraya, jednak jego rozbudowa w XVIII wieku spowodowała, że miasto stało się narodowym skarbem i duchową, polityczną, komercyjną oraz edukacyjną stolicą Tajlandii. Można tam zobaczyć między innymi przepiękną zabytkową świątynię Wat Pho, która pochodzi z XVI wieku i znajduje się w niej posąg leżącego Buddy, świątynie Wat Traimit, Wat Arun i monumentalny pałac królewski z XVIII wieku, na terenie którego mieści się świątynia War Phra Kaew. Oprócz tego w Bangkoku odbywa się też wiele festiwali, można odwiedzić mnóstwo muzeów oraz spędzić czas w parkach i ogrodach nad brzegiem rzeki. Można też przespacerować się po biznesowym centrum miasta oraz skorzystać z bogatej oferty centrów handlowych.

Bangkok uznawany jest za najgorętsze miasto na świecie, więc po wyjściu z samolotu od razu uderzy w nas fala ciepłego powietrza. Wysokie temperatury powyżej 30 stopni Celsjusza utrzymują się tam przez cały rok, a w okresie letnim pojawiają się również często intensywne opady deszczu.

Tanie loty z Warszawy do Bangkoku

z Warszawy do Bangkoku od 2088 PLN
z Warszawy do Bangkoku od 2055 PLN
z Warszawy do Bangkoku od 2304 PLN
z Warszawy do Bangkoku od 2187 PLN

2 komentarze to “Bangkok”

 1. rysiek pisze:

  Chyba bym nie dal rady zwiedzać najgorętszego miasta świata… Ledwo wyrabiam latem..

 2. Mirelka pisze:

  Bangkok – mogłabym mówić o nim bez przerwy! Byłam tam ze swoim mężem już dwa razy i planujemy pojechać w tym roku też. Fajnie, że są to tanie bilety!

 3. Kasicaa pisze:

  Bangkok jest bardzo pięknym miastem, ale nie dla każdego, rzeczywiście jest tam bardzo gorąco! Trzeba wybrać najlepszą porę, ale generalnie odradzam deszczowe lato.

 4. ManiakBangkoku pisze:

  To jest miasto! Każdemu polecam, żeby tam poleciał, zwłaszcza że koszty biletów wcale nie są takie wysokie i można znaleźć dla siebie coś w promocji!

 5. Halszka1199 pisze:

  Bangkok to rzeczywiście miasto wyjątkowe. Zabytki kontrastują tam z nowoczesnymi wieżowcami. To ogromne miasto, trzeba uważać, żeby się nie zgubić i na publiczny transport.

 6. DoBangkoku pisze:

  Do Bangkoku chciałem pojechać od wielu, wielu lat. Dlatego korzystając z ofert tanich biletów, kupiłem w końcu jeden dla siebie i zrealizowałem swój sen – polecam innym!

 7. Katarzyna Katka pisze:

  Tak jak inni – polecam gorąco!!! Bangkok jest miastem jedynym w swoim rodzaju. Trzeba tylko uważać na to, żeby znaleźć dobry nocleg, ponieważ nie zawsze standard jest europejski.

 8. Mitk1111 pisze:

  Tani bilet to podstawa, po co przepłacać, ale jeśli chodzi o noclegi, to lepiej zapłacić więcej, gdy chodzi o dobry standard.

Zostaw komentarz o Bangkok

Komentarz

Powiązane strony z Bangkok: