Tanie loty Amsterdam

Stolica oraz największe miasto Holandii, które liczy sobie przeszło 760 tysięcy mieszkańców. Amsterdam to nie tylko ważne centrum handlowe i finansowe, gdzie swoje siedziby ma wiele różnych banków i korporacji i giełd, ale również wspaniałe miejsce dla turystów. Będzie można zwiedzić tam przepiękną starówkę, pospacerować po ulicach i podziwiać kanały, przez które przepływa rzeka Amstel. Ta „Wenecja Północy”, jak często określa się Amsterdam, może zapewnić nam również doskonałą zabawę do białego rana. Dla miłośników sztuki idealnym rozwiązaniem będzie odwiedzenie muzeów, które mogą pochwalić się bezcennymi dziełami malarzy holenderskich i światowych. Zatem w Amsterdamie nie będziemy się nudzili i zawsze znajdziemy tam dla siebie jakieś ciekawe zajęcie. Można udać się tam na weekend, ale miasto to zdecydowanie zasługuje na poświęcenie mu większej ilości czasu. Dostaniemy się tam szybko oraz komfortowo połączeniami lotniczymi.

W mieście czeka na nas kilka tysięcy różnych zabytkowych budowli, a także zaciszne ogrody oraz parki. Na pewno warto zobaczyć Oude Kerk, czyli majestatyczny kościół z XIII wieku, który jest najstarszym w mieście. Poza tym zwiedźmy zamek Zuiderkerk, pałac królewski, ratusz, przejdźmy się mostem Magere Brug oraz kupmy kwiaty przy kanale Singel. W Amsterdamie odbywa się też wiele imprez kulturalnych.

Do Amsterdamu w celach turystycznych najlepiej udać się latem. Wówczas będziemy mieli pewność, że uda nam się spędzić tam miło czas i nie trzeba będzie przejmować się brzydką pogodą.

Tanie loty z Warszawy do Amsterdamu

z Warszawy do Amsterdamu od 350 PLN
z Warszawy do Amsterdamu od 767 PLN
z Warszawy do Amsterdamu od 573 PLN
z Warszawy do Amsterdamu od 787 PLN

Tanie loty z Krakowa do Amsterdamu

z Krakowa do Amsterdamu od 398 PLN
z Krakowa do Amsterdamu od 859 PLN
z Krakowa do Amsterdamu od 1387 PLN
z Krakowa do Amsterdamu od 1403 PLN

1 komentarz to “Amsterdam”

  1. darek pisze:

    świetne miasto, ciagle tam coś się dzieje, mają dużo świat i festiwali, miasto jest bardzo kolorowe i przyjaze turystom!!!!! Można sobie wypożyczyć tam rower i zwiedzić całe miasto nie męczac się chodzeniem!!!

Zostaw komentarz o Amsterdam

Komentarz

Powiązane strony z Amsterdam: